Fanshawe College

Construction Project Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Надійні будівельні проєкти потребують надійних менеджерів. Сучасна будівельна індустрія вимагає від менеджерів, що володіють різноманітним набором навичок. Якщо ви бачите себе ведучим і таким, що координує будівельні проєкти від їхнього початку до кінця, програма Fanshawe Construction Project Management забезпечить навички, необхідні для навігації в сучасній і динамічній будівельній галузі.
Ви почнете програму, зосередившись на знаннях і навичках, необхідних для просування на керівну посаду. Ви вивчатимете та застосовуватимете теорії та практики сучасного управління будівництвом у житлових, промислових, комерційних та інституційних (I.C.I.) будівельних проєктах, працюючи разом з іншими професіями / професіями та координуючи їх. Ваші навички будуть практичними і динамічними і допоможуть вам вирішувати будь-які виникаючі проблеми управління.
Після закінчення навчання ви будете готові ефективно управляти всіма етапами та аспектами будівельного процесу і вирішувати широкий спектр ситуацій і проблем, які можуть виникнути на будівельному майданчику. Вам довірятимуть і поважатимуть.

Ваша кар'єра:

Сьогодні складна будівельна галузь потребує професійних менеджерів, які можуть успішно функціонувати в міждисциплінарних командах, що складаються з менеджерів проєктів, архітекторів, інженерів, регуляторів, консультантів з питань довкілля, містобудівників і підрядників. Менеджери також вимагають всебічного розуміння стійких методів будівництва та глибоких технічних знань у будівельній галузі.
Випускники готові будуть ефективно управляти всіма етапами та аспектами будівельного процесу і вирішувати широкий спектр ситуацій і проблем, які можуть виникнути на будівельному майданчику.
Ви зможете знайти роботу на різних посадах з управління будівельними проєктами, включно з, але не обмежуючись: координаторами проєктів, координаторами будівництва, менеджерами проєктів, менеджерами будівництва, оцінювачами будівництва, суперінтендантами дільниць та інженерами дільниць.
Ця програма надасть випускникам знання та навички, необхідні для підвищення рівня відповідальності під час завершення середніх і великих будівельних проєктів.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)