Fanshawe College

Broadcasting – Radio Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень
Ви будете навчені висококонцентрованій практичній програмі для кар'єри в радіомовленні та нових мовних ЗМІ.
У співпраці зі студентами Journalism - Broadcast ви програмуватимете й керуватимете трьома радіостанціями: The Falcon, CFRL Radio і CIXXFM 106.9 The X - перша повністю ліцензована навчальна радіостанція в Канаді, оснащена новітніми технологіями цифрового зв'язку та виробництва.
Дізнаєтеся про виступи в ефірі, творче письмо, створення контенту, виробництво аудіо, продажі та маркетинг, адміністрування мовлення, розробку веб-контенту, рекламні акції та програмування. Ви також вчитиметеся наживо, виконуючи в ефірі та за кадром робочі функції, ідентичні тим, що використовуються в індустрії цифрових медіа та мовлення.

Ваша кар'єра:

Випускники беруть участь у приватному та громадському мовленні як телеведучі, диктори, радіопрограмісти, творчі письменники, продюсери, комерційні маркетологи, продавці й рекламісти з можливостями в усій Канаді та в усьому світі.
Радіо - головний роботодавець; однак для TV-Film-Web та інших засобів масової інформації потрібні кадри з талантами та навичками, якими володіють випускники радіомовлення.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)