Fanshawe College

Law clerk Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень
Верховенство закону - це основа нашої країни. Це те, що забезпечує всім нам однаковий доступ до наших свобод і прав, ролей і обов'язків. У багатьох відношеннях юриспруденція є найбільш важливим інститутом у країні.
Якщо участь у цій престижній кар'єрі заінтригує вас, ця програма надасть життєво важливий доступ до динамічного навчання, необхідного для того, щоб пишатися своєю роботою в юридичній сфері.
Ви почнете програму юристів, розробивши міцну основу в галузі комерційного права в поєднанні з практичним навчанням юристів, яке дасть вам різноманітні навички для різних варіантів кар'єри.
Ваші юридичні курси охоплюватимуть цивільні спори, корпоративну торгівлю, права боржників і кредиторів, нерухомість, орендодавця й орендаря, управління нерухомим майном і сімейне право.

Ваша кар'єра:

Випускники матимуть можливості кар'єрного зростання в юридичних фірмах, корпоративних юридичних департаментах, фінансових установах, страхових компаніях, компаніях зі страхування титулів, у федеральних, провінційних і муніципальних органах влади, у судових кабінетах, бюро запису актів цивільного стану, державних радах і трибуналах, у юридичній допомозі, юридичних технологіях та юридичних послугах.
Кар'єра юриста пропонує виклики, розмаїття, гнучкість і просування в правовому середовищі, що швидко змінюється.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)