Fanshawe College

Public Relations - Corporate Communications Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Фахівці з комунікацій відіграють вирішальну роль у словесному, візуальному та цифровому голосі установ, підприємств і корпорацій. Програма підготує висококваліфікованих стратегічних комунікаторів, які закінчують навчання, готові до роботи.
Ви відточуватимете свої навички письма та презентації, вивчатимете новітні методи публікації та веб-дизайну і ставатимете експертом у розв'язанні проблем із громадськістю, комунікаціями та етикою, з якими організації стикаються щодня. Протягом усієї програми ви будете встановлювати ділові контакти через професійні асоціації та виконувати курсову роботу з акцентом на спільноту. Ви також отримаєте безцінний досвід завдяки практиці в другому семестрі.
Після закінчення навчання ви будете готові застосувати свої спеціалізовані навички для роботи практично в будь-якій галузі, зі світом кар'єрних можливостей у таких галузях, як корпоративні комунікації, зв'язки з громадськістю, спеціальні заходи або корпоративне навчання, у приватному або державному секторах, і багато іншого.

Ваша кар'єра:

Випускники працюють у галузі охорони здоров'я, фінансів, освіти, мистецтва і розваг, спорту, виробництва, державного управління та некомерційних організацій.
Працюючи професіоналами в галузі комунікацій, їхні функції можуть охоплювати написання, дослідження, зв'язки зі ЗМІ, соціальні медіа, відносини з урядом, кризові комунікації, планування заходів, збирання коштів, зв'язки з громадськістю, планування стратегічних комунікацій і маркетинг.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)