Fanshawe College

Fashion Marketing and Management Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень
Маркетинг і менеджмент моди - це місце, де зустрічаються мода і роздрібна торгівля. Якщо ви захоплені світом моди й уважно стежите за тим, що продаватиметься, наша програма модного маркетингу допоможе вам розпочати кар'єру.
Роботодавці індустрії моди потребують випускників, які знаються як на ритейлі, так і на технологіях, і наш курс із маркетингу моди допоможе вам набути навичок, необхідних для початку кар'єри у сфері управління роздрібною торгівлею, візуального мерчендайзингу або маркетингу модних товарів / послуг. Будучи студентом програми з маркетингу моди, ви поглибите своє розуміння управління роздрібною торгівлею, розвитку бренду, купівлі, текстильної технології, стайлінгу фотографій, виробництва заходів / модних показів і технології моди.
У вас буде безліч можливостей потиснути руку і поспілкуватися з професіоналами у світі моди і роздрібної торгівлі. Крім того, у вас буде унікальна можливість подорожувати і працювати в таких модних центрах, як Париж, Мілан і Нью-Йорк.

Ваша кар'єра:

Посол з продажу та ліній, багаторівневе управління (магазин, район, регіон, корпорація), планувальник подій, візуальний мерчандайзер, планувальник магазинів, стиліст фотографій, розробка брендів і управління ними, фахівець із соціальних мереж, координатор маркетингу, цифровий підприємець, модний блогер.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)