Fanshawe College

Agri-Business Management Graduate Certificate

Початок навчання - січень
Агробізнес - це дослідження сільськогосподарського виробництва - управління кожним етапом ланцюжка постачань від ферми до столу і всього, що між ними. Агробізнес динамічно розвивається і є складним сектором, він адаптивний і гнучкий, реагує на нові технологічні досягнення і при цьому залишається стійким у всьому світі.
Програма дасть вам змогу увійти в сільськогосподарський сектор на керівному рівні, підготувавши вас до управління наявною організацією або як підприємця. Ви отримаєте вищу освіту з конкурентною перевагою - розумінням основ бізнесу та галузевого навчання.
У процесі навчання ви вивчите:
  • Продажі та маркетинг;
  • Управління персоналом і відносинами;
  • Гігієна праці та техніка безпеки;
  • Бухгалтерський облік і фінанси;
  • Харчова безпека та простежуваність;
  • Безпечне поводження та застосування пестицидів;
  • Прецизійні технології, такі як GPS і безпілотні додатки.
Знайти баланс між теорією та практикою - це те, що Fanshawe робить найкраще. Наша програма Agri-Business Management пропонує традиційні лекції та практичні заняття, а також шеститижневу практику, що дає вам досвід, необхідний для досягнення успіху.

Ваша кар'єра:

Сільськогосподарська галузь переживає революційні зміни та надає багато цікавих можливостей для кар'єрного зростання. Технологія призвела до значних змін і продовжує руйнувати старі кордони. У міру того, як сільськогосподарські підприємства стали значно більшими, з розширенням робочої сили, були створені додаткові рівні управління.
Нові стандарти в галузі безпеки харчових продуктів і поширення комерційних підприємств від ферми до споживача породили потребу в нових наборах навичок і кар'єрних можливостях для випускників з поточними навичками.
Випускники матимуть можливість шукати роботу в найрізноманітніших сільськогосподарських підприємствах, зокрема в дуже великих фермерських господарствах, невеликих інтенсивних фермерських господарствах, підприємствах з переробки та розподілу харчових продуктів, бутікових підприємствах, що продають свої власні продукти, а також у фірмах, що постачають сільськогосподарську продукцію, як-от кредитні або збутові підприємства.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)