Fanshawe College

Culinary Management Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень, травень
Ми вважаємо, що кожен шеф-кухар заслуговує на якісну освіту, яка дає широкий набір навичок і відкриє двері для нескінченних кар'єрних можливостей.
У кулінарній школі Fanshawe ми підготуємо вас з усім, що вам потрібно для успіху в галузі - якщо ваша мета - працювати на найкращих кухнях ресторану, мати фургон з їжею або почати кейтеринговий бізнес, Fanshawe надасть вам необхідне навчання.
Курси, що викладаються в дипломній програмі кулінарного менеджменту, включають основи виробництва продуктів харчування, широкий вибір стилів приготування та багато іншого.
Ви дізнаєтеся про культуру харчування, теорію та історію приготування напоїв, а також про історію вина і про те, як поєднувати його з їжею. Ви навіть дізнаєтеся всі тонкощі управління кухнею, вишуканою кухнею і хостингом у рамках свого навчання.

Ваша кар'єра:

Випускники можуть розраховувати знайти роботу кухарями на різних рівнях у найрізноманітніших сферах громадського харчування. Надане навчання може також призвести до можливості самозайнятості у сфері гостинності та / або шеф-кухаря / менеджера служби харчування.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)