Fanshawe College

Broadcast Journalism – Television News Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Розповідати цікаві історії та забезпечувати контекст для відповідних проблем - ось що таке кар'єра в телевізійних новинах. З програмою Fanshawe's Broadcast Journalism - Television News ви отримаєте навички, потрібні для того, щоб знайти суть кожної історії, і технічні знання, щоб поділитися нею зі своєю аудиторією.
Бізнес телевізійних новин змінюється. Ось чому ви не тільки навчитеся писати ефективні новинні сюжети і сяяти перед камерою, а й розвинете навички роботи з камерами, редагування знятого матеріалу, написання захопливих текстів новин і проведення цікавих інтерв'ю. Крім того, ви дізнаєтеся всі тонкощі телевізійного виробництва, режисури та досліджень. Зрештою, ви станете універсальним відеооператором, здатним адаптуватися до будь-якої ситуації та робочого середовища.
У вас також буде широкий доступ до провідної в галузі студії новин у прямому ефірі, засобу зеленого екрану та центру прем'єрного мовлення Канади. Два стажування у відділі новин дадуть вам можливість встановити важливі галузеві зв'язки: одне стажування триває впродовж усієї програми, а інше - двомісячне стажування в останньому семестрі.

Ваша кар'єра:

Випускники програми можуть працювати тележурналістами, відеооператорами, продюсерами, редакторами та письменниками.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)