Fanshawe College

Pharmacy Technician Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень
Управління відпуском рецептурних ліків - серйозна справа. Це вимагає уваги до деталей і вузькоспеціалізованого набору технічних навичок і навичок міжособистісного спілкування. Якщо вас тішить можливість працювати в команді, яка надає таку необхідну підтримку найбільш нужденним, програма дасть вам навички, необхідні для досягнення професійного успіху.
Ви почнете програму з великих знань у галузі фармацевтики та засобів догляду за собою; бізнес-концепції аптек та інституційні процедури.
Ви навчитеся безпечно й ефективно готувати нестерильні та стерильні продукти, працюючи в сучасній аптечній лабораторії Fanshawe, проводячи заняття в класі та беручи участь у різних можливостях розміщення на місцях. Ви навчитеся писати для медичних наук, вивчаючи анатомію і фармацевтичну математику.
Як технік в аптеці, ви співпрацюватимете з фармацевтом, щоб безпечно і точно обробляти, готувати і відпускати рецептурні ліки.
А коли ви закінчите навчання, на вас чекають широкі можливості кар'єрного зростання, зокрема посади в громадських місцях, лікарнях та інституційних аптеках; рецептура аптек; підрозділи/компанії з догляду вдома; оптові продавці фармацевтичної продукції; компанії-виробники програмного забезпечення для аптек; і адміністрація аптечних пільг.

Ваша кар'єра:

Техніки в аптеці можуть знайти можливості кар'єрного зростання в співтоваристві, у медичній клініці, в установах тривалого догляду та в лікарняній аптеці, де вони дотримуватимуться законодавства, стандартів, політик і процедур у межах своєї практики.
Вони використовуватимуть навички критичного мислення під час обробки замовлень за рецептами, підготовки продуктів, розподілу ліків і управління запасами в аптеці.
Як члени міжпрофесійної медичної групи вони будуть співпрацювати з фармацевтами та іншими медичними працівниками, щоб поліпшити стан здоров'я пацієнтів, забезпечуючи при цьому конфіденційність інформації.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)