Fanshawe College

Civil Engineering Technology Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
У межах програми ви вивчатимете такі концепції будівельної інженерії, як проєктування сталевого каркаса та залізобетонних будівель. Ви проаналізуєте теорії очищення води, стічних вод і твердих відходів.
Ви дізнаєтеся, як обирати і тестувати будівельні матеріали, і розвинете навички комп'ютерного проєктування (САПР) і креслення, методів електронної зйомки та написання технічних звітів.
Маючи диплом у галузі цивільного будівництва, ви будете навчені, щоб наші спільноти залишалися безпечними та пов'язаними, вивчаючи передові інженерні технології та читаючи лекції в класі.
Крім того, ви отримаєте практичний досвід роботи в галузі цивільного будівництва з повними дванадцятьма місяцями оплачуваної практики.

Ваша кар'єра:

Студенти, які закінчили цю програму, стануть частиною загальної інженерної команди, що займається проєктуванням, будівництвом, наглядом і експлуатацією всіх типів цивільних проєктів.
Випускники зможуть працювати інженерами-консультантами, геодезистами, державними агентствами та підрядниками, які підтримують, керують, проєктують і контролюють будівництво життєво важливої інфраструктури наших міст.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)