Fanshawe College

3D Animation and Character Design Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Персонажі - це серце кожної гри, відео чи маркетингової кампанії. Вони також лежать в основі вашого інтересу до 3D-анімації. Оживіть своїх персонажів. Примусьте їх дихати. Надайте їм індивідуальності.
За допомогою програми 3D-анімації та дизайну персонажів ви відшліфуєте свої попередні навички роботи з мультимедіа та перетворите їх на цінні та затребувані навички на ринку праці. Ви втілите в життя свої ідеї для ігрових движків/розробки за допомогою малювання та розкадровки, 3D-моделювання, накладення текстур і освітлення, дизайну персонажів, редагування відео та створення звукових ефектів.
Ви розроблятимете свої творчі концепції разом з однодумцями та творчими однокласниками. І будете планувати проєкти та керувати ними. На кожному етапі програми ви побачите як ваші ідеї та мрії втілюються в життя.
Ваша здатність створювати персонажів і водночас розвивати любов до дизайну - це перший крок. Ваша доля - перенести ці захоплення в динамічний сектор медіа-технологій.

Ваша кар'єра:

Випускники цієї програми будуть підготовлені до роботи як 3D-аніматори, дизайнери персонажів, художники зі спецефектів, художники розкадровки та дизайнери рівнів для кіно, відео, анімації та ігрової індустрії.
Також будете добре підготовлені до роботи в компаніях, що створюють телевізійні рекламні ролики, промислові та комерційні відеоролики та навчальні матеріали.
Ви будете готові працювати 3D-аніматором, дизайнером персонажів, художником зі спецефектів, художником із розкадровки та дизайнером рівнів у кіно, відео, анімації та ігровій індустрії. Ваші навички допоможуть вам знайти роботу в компаніях, що створюють телевізійні рекламні ролики, промислові та комерційні відеоролики і навчальні матеріали. Як щодо архітектури або дизайну нерухомості та рекламних акцій? У наші дні ваші навички перенесуть вас у безмежні місця.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)