Fanshawe College

Logistics and Supply Chain Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Програма задовольнить усі ваші управлінські амбіції в цій галузі. Цей річний сертифікат призначений для випускників університетів і коледжів, які шукають кар'єру в галузі логістики та ланцюга поставок.
Ви будете навчені працювати в приватному або державному секторах, дізнаєтеся, як аналізувати комп'ютерне програмне забезпечення, і одночасно розвиватимете свої навички ведення переговорів.
Вивчаючи управлінський облік і професійне спілкування, ви також вивчите тонкощі матеріального постачання, управління розподілом і оцінки ризиків.
Коли ви закінчите навчання, у вас з'являться навички, що дадуть змогу підвищити ефективність роботи і прибутковість організації. Вам будуть надані варіанти кар'єрного зростання у сфері закупівель, логістики, планування, управління запасами, транспортування, обслуговування клієнтів, координації митниці та пов'язаних із цим процесів ланцюжка поставок.

Ваша кар'єра:

Випускники будуть підготовлені для різних ролей управління ланцюгами поставок, від початкового рівня до більш високих посад, у сфері обслуговування, виробництва або державного сектору, залежно від попередньої освіти та досвіду роботи.
Випускники користуватимуться високим попитом у всіх функціях ланцюжка поставок, включно із закупівлями, логістикою, плануванням, управлінням запасами, транспортуванням, обслуговуванням клієнтів, координацією роботи митниці та пов'язаними процесами ланцюжка поставок.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)