Fanshawe College

Business - Supply Chain Management Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень, травень
З програмою Fanshawe Business - Supply Chain and Operations ви будете готові приєднатися до приватного або державного секторів у цій складній галузі. Завдяки нашим курсам з управління ланцюгами поставок ви дізнаєтеся, як аналізувати за допомогою комп'ютерного програмного забезпечення, розвиваючи свої навички ведення переговорів. Ви будете висвітлювати бізнес-теорії та застосовувати їх на практиці. Вами будуть вивчені джерела матеріалів, методи транспортування, інвентар, управління роздрібною торгівлею та аналітичні методи.
Є можливість перейти на програму здобуття ступеня в багатьох інших вищих навчальних закладах або доповнити свій диплом сертифікатом випускника, що пропонується в Fanshawe College.

Ваша кар'єра:

Випускники будуть готові увійти в поле ланцюжка поставок у всіх секторах (наприклад, виробництво, охорона здоров'я, освіта, транспорт, будівництво, уряд).
Випускники підходять для різних посад початкового рівня, включно з покупцем, помічником із закупівель, співробітником із закупівель, агентом із закупівель, координатором закупівель, фахівцем із закупівель, координатором з закупівель, координатором логістики, диспетчером логістики, фахівцем із запасів, відправником вантажу/одержувачем, планувальником перевезень, планувальником перевезень, керівником складу та координатором операцій.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)