Fanshawe College

Computer Programming and Analysys Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
У наші дні немає більш цінної, затребуваної або динамічної кар'єри, ніж кар'єра в IT. Якщо у вас є пристрасть до програмування і комп'ютерів, і ви готові розвинути навички, необхідні для того, щоб отримати роботу своєї мрії, програма Fanshawe Computer Programmer Analyst підійде саме вам.
Ви почнете свою подорож, зосередившись на основних темах ІТ. У міру проходження програми ви будете розробляти глибокі та спеціалізовані комп'ютерні знання, які шукають роботодавці.
Що ви дізнаєтеся з наших курсів ІТ
  • Об'єктно-орієнтована розробка в системах клієнт/сервер на базі Windows і Linux;
  • Розробка програмного забезпечення;
  • Клієнт-серверна веб-розробка (як .NET, так і J2EE);
  • Розробка баз даних (MSSQL та Oracle) та;
  • Графіка, анімація та симуляція на рівні коду з C ++ і DirectX.
Крім того, Fanshawe є одним із трьох коледжів із SharcNet - супер-швидким комп'ютером, який ви отримаєте в свої руки на другому і третьому курсі.
У наші дні вам потрібно більше, ніж комп'ютерні навички, щоб зробити кар'єру. У вас також буде можливість розвинути свої навички спілкування та міжособистісного спілкування, пройшовши оплачувану спільну роботу в останньому семестрі, щоб допомогти вам отримати практичний досвід роботи з реальними людьми в реальних ситуаціях.

Ваша кар'єра:

Випускники можуть розраховувати отримати посади конструктора програмного забезпечення в наступних галузях розроблення: корпоративне програмне забезпечення, фінанси, інтернет, бізнес, розваги та ігри, симуляції, медична візуалізація, системи управління програмуванням, комерційні додатки, мережеве програмне забезпечення, розроблення Linux і Windows.
Будучи програмістом, розробником баз даних, архітектором програмного забезпечення або бізнес-аналітиком, ви матимете багато цікавих можливостей у будь-якій галузі, де комп'ютери використовуються як інструмент для бізнесу або досліджень.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)