Fanshawe College

Hospitality - Hotel Resort Services Management (Co-op) Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень
Ви планувальник, той, хто пам'ятає кожну деталь, який прагне зробити кожен досвід позитивним для вас і оточуючих. Ці особисті якості в поєднанні з вашим досвідом у Fanshawe зроблять вас успішними в індустрії гостинності.
Велика, але актуальна навчальна програма, наша програма з управління готелем, розповість вам про системи управління гостями та бронюванням і надасть практичний досвід роботи в сфері громадського харчування в ресторані Fanshawe на території кампусу та в найсучасніших кухонних приміщеннях. Ви отримаєте не тільки диплом у сфері готельного менеджменту, а й розуміння того, що робить успішним бізнес, а також курси з бухгалтерського обліку, управління персоналом, управління фінансами та планування заходів.
Нарешті, завдяки практиці, ви матимете правильну комбінацію навчання в класі з нашого курсу з управління готелем, а також бізнес-ноу-хау та практичного навчання, яке шукають роботодавці у сфері громадського харчування. Ви можете розраховувати знайти значущу роботу на різних посадах у готелі, від громадського харчування до поділу номерів. Програма управління готелем Fanshawe також дає можливість вивчити кар'єру як стажиста з управління, перш ніж перейти до управління.
Готельна індустрія не обмежується Канадою - ви можете вирушити практично куди завгодно після отримання диплома про управління готелем. Ви можете продовжити навчання в аспірантурі або отримати ступінь у галузі міжнародного готельного менеджменту в Royal Roads University.

Ваша кар'єра:

Випускники знайдуть кар'єрні можливості в готельних організаціях як на національному, так і на міжнародному рівні. Варіанти кар'єрного зростання включають: готелі, курорти, розважальні заклади, круїзні лайнери, казино, пансіонати, а також їжу та напої. Студенти пройдуть кар'єру на керівних і керівних посадах у всіх галузях промисловості.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)