Fanshawe College

Educational Support Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень
Випускники програми володітимуть навичками та знаннями, необхідними для того, щоб стати помічником із навчання та бути цінним членом шкільної команди, працюючи разом, щоб позитивно вплинути на учнів. Експерти відіграють важливу роль у зміні життя учнів, які мають виняткові якості, і допомагають створити інклюзивне середовище навчання.
Наша програма дасть вам знання та навички для підтримки широкого кола виняткових можливостей як помічника вчителя. Ви дізнаєтеся, як розробляти стратегії заохочення незалежності відповідно до індивідуальних навчальних планів учнів (IEP), включно з такими галузями, як мобільність, спілкування та особиста гігієна.
Крім того, у вас будуть реальні можливості з'єднати теорію і практику на кожному рівні програми. Ви проходитимете практику в різних навчальних закладах, від початкових шкіл до коледжів. Під час стажування ви розвиватимете навички, що дають змогу ефективно підтримувати учнів із видатними навичками під керівництвом досвідчених наставників.

Ваша кар'єра:

Помічники з навчання (EA) необхідні в найрізноманітніших академічних закладах, від шкільних рад до спеціальних освітніх програм на рівні спільнот.
Пропонована дипломна програма підготує випускників до ефективної роботи з видатними студентами віком до 21 року.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)