Fanshawe College

Architectural Technology Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
Будинки майбутнього потребують кваліфікованих і натхненних архітекторів сьогодні. Поєднуючи творчий підхід із практичним світом будівництва, програма Fanshawe Architectural Technology познайомить вас із динамічним, захопливим і завжди затребуваним світом проектування будівель.
Потенціал зростання і кар'єрного задоволення в архітектурній сфері високий. Ви вивчите принципи дизайну, зосередивши свої ідеї на проєктах, які можуть бути успішними. Крім того, ви дізнаєтеся про сучасні методи будівництва, а також про конструкційні та екологічні розробки на наших курсах з архітектури. Завдяки багатообіцяючому зростанню екологічно стійких будівель наша технологічно орієнтована програма дасть вам знання про останні архітектурні тенденції та методи. Завдяки нашим курсам для будівельних інспекторів ви зможете стежити за своїми захопленнями і відточувати навички, які вас хвилюють.

Ваша кар'єра:

Випускник може знайти кар'єрні можливості в професійних архітектурних та інженерних фірмах, будівельних компаніях, промислових і комерційних корпораціях і державних установах.
Після відповідного досвіду випускники будуть кваліфіковані на такі посади, як архітектурний асистент/технолог, керівник, старший кресляр, координатор/менеджер проєкту, польовий супервайзер, автор специфікацій, клерк робіт, інспектор, технічний представник і той, хто працює не за наймом.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)