Fanshawe College

Photography Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень
Використовуючи камери DSLR, ви освоїте основи захоплення відео та звуку, а також вивчите нюанси чорно-білих і кольорових систем цифрового друку.
Досвідчені професійні фотографи навчають і наставляють студентів у галузі теорії та науки фотографії, методів освітлення і постановки, маркетингу та управління малим бізнесом.
Високопродуктивні ноутбуки, програмне забезпечення для обробки цифрових зображень і відео та цілодобовий доступ до фотостудії Fanshawe на території кампусу нададуть вам професійні переваги в цій творчій сфері. Студенти також мають доступ до послуг друку та позики на обладнання на території кампусу.

Ваша кар'єра:

Випускники знаходять роботу фотожурналістами, архітектурною, рекламною та модною фотографією. І, якщо у вас є підприємницький дух, наведіть камеру на кар'єру у сфері зв'язків із громадськістю, комерційної, портретної, весільної або групової фотографії.
Випускники матимуть хороші можливості працевлаштування в якості фотографів, помічників і техніків у малих і великих фотостудіях, поліграфічних лабораторіях, урядових або інших державних чи приватних агенціях, у якості торговельних представників або художників-фрілансерів.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)