Fanshawe College

Game Development - Advanced Programming

Початок навчання - вересень
Ви коли-небудь замислювалися про те, яке відео або комп'ютерну гру ви хотіли б створити? Із сертифікатом Game Development ви зможете реалізувати свою мрію про кар'єру професійного розробника ігор.
Програма Fanshawe дасть вам цінну підготовку з класами, які навчать вас робити те, що роблять програмісти в технічних командах проєкту: фізичне моделювання, звукові системи та системи сценаріїв. Крім того, у вас буде доступ до передових технологій, що дають змогу створювати власні ігрові рушії та ігрові компоненти.
Ви також отримаєте спеціальні знання навичок, які повинен знати програміст, щоб досягти успіху в індустрії розваг або освітніх ігор, що швидко розвивається. Якщо вас цікавить, як ігри можуть поліпшити життя людей, які в них грають, ви також можете зосередитися на індустрії навчання та моделювання програмного забезпечення, яка з'являється в "серйозній грі". Коли ви закінчите навчання, у вас з'являться навички, які матимуть високий ринковий і стерпний рівень, а також у вас буде можливість працювати старшим програмістом, програмістом ігор або програмістом C++ або займатися іншою галуззю розробки програмного забезпечення.
Ви в грі? Якщо це так, програма розробки ігор може допомогти вам розпочати кар'єру.

Ваша кар'єра:

Ця програма надасть випускникам навички, які можуть бути реалізовані на ринку. Випускники цієї програми, крім того, що мають великий досвід розроблення ігор, володітимуть винятковими навичками програмування, які будуть корисними в усіх галузях розроблення програмного забезпечення, зокрема поза межами ігрової індустрії, старшого програміста, програміста ігор і програміста на C ++.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)