George Brown College

Game – Programming Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
Чи то мобільний телефон, чи то комп'ютер, ігрова індустрія в Канаді велика і швидко зростає. Розробники та видавці ігор у районі Великого Торонто варіюються від невеликих спеціалізованих підрозділів до середніх компаній, Microsoft, Nintendo та інших лідерів галузі.
Програмісти комп'ютерів та ігор є основним ресурсом для компаній, які розробляють, виробляють, поширюють і продають комп'ютерні ігри. Фактично, наші галузеві консультанти кажуть нам, що найбільше затребувані технічні навички - потреба, на задоволення якої спрямована програма Джорджа Брауна.
Студенти трирічної програми отримають технічні навички, необхідні їм для успіху на ринку праці, шляхом вивчення "ігрової мови" (C і C++), а також штучного інтелекту, тривимірної графіки.
Додатковою перевагою цієї програми є те, що студенти також навчатимуться на факультеті дизайну Джорджа Брауна впродовж усієї програми, працюючи в тісній співпраці зі студентами-дизайнерами для створення ігор, вивчення всіх аспектів ігрової індустрії та навчання роботі в командах, як і вони самі.

Ваша кар'єра

Наші випускники зможуть працювати в багатьох галузях індустрії цифрових ігор, зокрема:
  • розробка програмного або апаратного забезпечення
  • видавництво
  • розробка та обслуговування інтернет-провайдерів та ігрових порталів
  • розробка веб-сайтів
  • постачання проміжного програмного забезпечення та інструментів для розповсюдження
  • контент / власник IP
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в George Brown College (UA)