George Brown College

Digital Design – Game Design Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Програма Digital Design - Game Design розвиває виробничі та дизайнерські здібності студентів у сценаріях управління за допомогою курсів із проєктної документації, планування етапів і конвеєрів, теорії ігрового дизайну та психології.
Навчені викладачами з досвідом роботи в галузі та під керівництвом місцевих лідерів ігрової індустрії, студенти дізнаються, як проєктувати й розробляти ігри не тільки для ринку розваг, а й для серйозних ігрових застосунків в охороні здоров'я, освіті, будівництві, маркетингу та інших секторах.
Студенти отримають унікальну можливість розробляти ігри комерційної якості в змодельованому середовищі студії відеоігор, час від часу працюючи з партнерами по галузі, художниками з ігор і програмістами.
Очікується, що випускники цієї програми знайдуть роботу в ігровій індустрії. Перед випуском кожен студент збиратиме портфоліо, демонструючи свої здібності в ігровому дизайні та виокремлюючи обрану ними галузь спеціалізації.

Ваша кар'єра

Випускники можуть продовжити кар'єру в галузі проєктування та управління дизайном у сфері ігор і цифрових медіа або у своєму власному бізнесі.
Вони набудуть необхідних навичок для роботи:
  • Дизайнерами ігор
  • Креативними директорами
  • Дизайнерами рівнів
  • Продюсерами
  • Керівниками проєкту
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в George Brown College (UA)