George Brown College

Dance Performance Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень
Ця комплексна програма дасть вам необхідні навички для початку танцювальної кар'єри.
Як випускник, ви будете танцюристом класичного балету або сучасного танцю з професіоналізмом, технічними знаннями та галузевими контактами, необхідними для продовження танцювальної кар'єри.
Маючи вибір спеціальності в класичному або сучасному танці, студенти навчаються балету, модерну і джазу, вивчаючи акторську майстерність, вокал, репертуар і композицію, щоб підвищити загальну якість виконання і затребуваність.
Студенти можуть спеціалізуватися на класичному або сучасному танці двома напрямками:
  1. Класичний курс призначений для студентів балету середнього і просунутого рівнів і містить більш поглиблене навчання балету і пуантів.
  2. Сучасний напрямок призначений для студентів балету середнього рівня і включає додаткове сучасне навчання і варіант менш просунутих класів.

Ваша кар'єра

Наші випускники працюють! Деякі з багатьох сфер, де вони знайшли роботу, включають:
  • Традиційні танцювальні трупи та фестивалі: навчання, виступи та гастролі з відомими танцювальними трупами та фестивалями, такими як Stratford, Ballet Jörgen Canada та Charlottetown Festival.
  • Індустрія танцю, що базується на проєктах: подання заявок на фінансування власних проєктів, постановка хореографії, заснування компаній, приєднання/формування гуртів і постановка шоу, а також виступи на фестивалях, у кабаре, театрах і на курортах.
  • Кіно і телебачення: участь у постановках і музичних кліпах, а також розвиток танців у кінопроєктах.
  • Індустрія студій танцювального навчання, рухома телебаченням і танцювальними змаганнями в прямому ефірі: навчання, постановка хореографії, коучинг і суддівство, а також створення і володіння власними студіями.
  • Індустрія танцювального фітнесу та майстерень: навчання і розвиток зростаючого ринку танцювального фітнесу та спеціалізованих майстерень, а також поширення цього продукту в Канаді та за кордон.
  • Індустрія спортивних і танцювальних команд: черлідинг, формування танцювальних команд і вступ до них.
  • Деякі випускники продовжують навчання в мистецтві та в магістратурі в університетах і продовжують професійний розвиток у таких галузях, як циркова вистава, особистий фітнес, сценічний менеджмент, харчування та фізіотерапія.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в George Brown College (UA)