George Brown College

Honours Bachelor of Business Administration (Hospitality)

Початок навчання - вересень
Програма призначена для того, щоб навчити вас планувати й управляти складними комплексними операціями у сфері гостинності, щоб ви могли стати одним із досвідчених і обізнаних лідерів у сфері гостинності. Перспективи працевлаштування в цьому секторі видатні. У Канаді в індустрії гостинності зайнято понад 1,2 мільйона осіб, що становить понад 7 відсотків усієї зайнятості. Тільки в районі Великого Торонто на сектор гостинності припадає майже 329 000 робочих місць.
Навчальний план був розроблений для підготовки студентів до управлінської, супервізорної та адміністративної кар'єри за допомогою навчання аналізу та розв'язанню проблем, критичному мисленню, інтегрованим операціям, управлінню клієнтами та міжнародним додаткам. Студенти стануть технічно досвідченими в основних компонентах готельного бізнесу, включно з операційними процесами, фінансами, людськими ресурсами, маркетингом, послугами, управлінням ризиками, корпоративною соціальною відповідальністю та стійкістю.
Крім того, навчальна програма призначена:
Забезпечити гнучке навчання студентів. Курси пропонуються в інтерактивному та гібридному форматі по всій програмі для розміщення на оплачуваних робочих місцях. Семестр 7 повністю онлайн.
Об'єднати знання та практичні додатки, розроблені в рамках проєктів і навчання на основі досвіду, у двох оплачуваних робочих місцях.
Створити сильні управлінські та лідерські здібності, кожен студент працює над проєктами індивідуально та з членами команди.

Ваша кар'єра

Випускники нашої програми можуть реалізувати широкий спектр кар'єрних можливостей у сфері гостинності. Багато з наших випускників наймаються на керівні та керівні посади незабаром після закінчення навчального закладу зі стартовою зарплатою до 50 000 дол. США, залежно від досвіду, посади та роботодавця.
У різних секторах індустрії гостинності на вас чекає безліч кар'єрних можливостей:
  • Подорожі (авіалінії, круїзні лайнери, залізниці, автобуси, екотуризм)
  • Проживання (готелі, мотелі, курорти)
  • Громадське харчування (ресторани, громадське харчування, клуби та керовані послуги)
  • Спорт і відпочинок (атракціони, ігри, парки, відпочинок)
  • Організація зборів і заходів (зустрічі, конгреси, виставки, спеціальні заходи)
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в George Brown College (UA)