George Brown College

Strategic Relationship Marketing Graduate Certificate (2 семестра обучения, 1 семестр work experience)

Початок навчання - вересень, січень
Програма відповідає зростаючій потребі маркетингової індустрії в новому наборі навичок, який ставить клієнта в центр ділових рішень. Цей набір навичок є критично важливим, оскільки успіх сучасного маркетингу залежить від націлювання та залучення нових клієнтів при збереженні та зміцненні стосунків з поточними клієнтами у всіх точках їхнього шляху.
Ця річна програма надає студентам основи маркетингу, з акцентом на вивчення і застосування передових практик, стратегій, тактик, інструментів і методів, заснованих на взаємовідносинах з клієнтами (CRM). Студенти матимуть можливість застосовувати стандартні маркетингові аналітичні та CRM-платформи й технології для маркетингових процесів і створити комплексний маркетинговий план.
Ключові області, що охоплюються програмою, включають стратегію маркетингу баз даних, маркетинг лояльності, маркетингові дослідження, багатоканальний маркетинг, автоматизацію маркетингу електронної пошти, соціальних мереж та онлайн-контенту для персоналізованих поїздок клієнтів, а також маркетингову аналітику та вимірювання. В останньому семестрі студенти працюють над замкнутим проєктом, заснованим на реальній діловій ситуації.
Ця програма використовує стандартне хмарне програмне забезпечення, тому студентам знадобиться портативний комп'ютер.

Ваша кар'єра

Випускники будуть підготовлені до кар'єри в широкому спектрі орієнтованих на клієнта секторів, таких як телекомунікації та медіа, некомерційні, роздрібні, фінансові послуги, цифрові агентства та рекламні агентства.
Потенційні позиції можуть включати в себе:
  • Координатор з маркетингу
  • Цифровий аналітик
  • Менеджер із продукту
  • Аналітик дослідження ринку
  • Менеджер по роботі з клієнтами
  • Контент менеджер
  • Координатор зв'язку
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в George Brown College (UA)