George Brown College

Cyber Security Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Програма призначена для задоволення високого попиту на фахівців з кібербезпеки та пов'язаних фахівців з ІТ-безпеки в різних секторах, включно з консалтинговими послугами, фінансами та охороною здоров'я.
Студенти починають із вивчення теорії та практичних навичок, необхідних для того, щоб стати професіоналом у сфері кібербезпеки, включно з відмінностями та схожістю між кібербезпекою та зломом. Використовується цілісний підхід, при якому учні дізнаються про основні поверхні атак (фізичні, соціальні, електронні). Студенти дізнаються про методи компрометації поверхонь атаки та про те, як зменшити потенційні атаки.
У третьому семестрі студенти вивчать передові методи етичного реагування на інциденти злому. Груповий проєкт Capstone надасть студентам можливість продемонструвати свої навички та таланти потенційним роботодавцям.
Ці навички включають:
  • цифрова криміналістика та управління реагуванням на інциденти
  • етичний злом та аналіз шкідливих програм
  • навчання безпеки
  • застосування криптографії
Крім традиційних технічних навичок, сьогоднішнім фахівцям з кібербезпеки потрібно безліч нетехнічних навичок і талантів, таких як:
  • аналітичні навички
  • письмове та усне спілкування
  • навички управління проєктами і часом
  • навички міжособистісного спілкування та управління конфліктами
Студенти, які закінчили цю програму, готові допомогти захистити організації від багатьох кіберзагроз, включно зі шкідливим ПЗ, мережевими атаками та компрометацією даних.
Вони матимуть змогу відстежувати, оцінювати й оцінювати ризики та загрози безпеці для фізичної та цифрової інфраструктури, розробляти та здійснювати планування дій у надзвичайних ситуаціях, а також керувати розробкою політик і процедур для забезпечення зниження ризиків безпеки.

Ваша кар'єра

Унаслідок збільшення кількості атак, пов'язаних із кібербезпекою, потреба роботодавців у фахівцях із безпеки інформаційних систем зростає, і, згідно з прогнозами, це зростання продовжиться.
Дослідження Global Information Security Workforce Study (GISWS) показало, що брак спеціалістів з кібербезпеки в Північній Америці пояснюється нестачею кваліфікованих фахівців.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в George Brown College (UA)