George Brown College

Advanced Wine and Beverage Business Management Graduate Certificate

Початок навчання - січень
Ця програма призначена для дипломованих фахівців у сфері готельного бізнесу та професіоналів галузі, які прагнуть здобути просунутий рівень навчання та зосередитися на всіх аспектах виноробного та пивного бізнесу.
У наших сучасних дегустаційних лабораторіях студенти вивчатимуть і знайомитимуться з напоями з усього світу та їхніми стосунками до бізнесу, кухні, культури та способу життя.
Ця програма надасть вам просунутий рівень знань про пиво, вино, спиртні напої та міксологію, а також навчить вас основних ділових навичок, як-от фінансовий менеджмент, організаційна поведінка та стратегічний маркетинг - усе це життєво важливо для успіху на сучасному конкурентному ринку. У вас буде можливість вирушити в канадські та європейські міста, щоб відвідати спиртзаводи, пивоварні заводи та виноробні лідерів міжнародних брендів, щоб дізнатися найкращі практики ведення бізнесу безпосередньо від провідних фахівців у цій галузі. Успішні випускники отримають три додаткові сертифікати.
Ці сертифікати вбудовані в навчальний план програми, що дозволяє студентам отримати додаткові повноваження, а також сертифікат випускника коледжу Онтаріо.
Наша навчальна програма готує вас до того, щоб ви були готові до найвимогливіших позицій щодо напоїв, завдяки знанню продукту, досвіду навчання та діловій хватці.
Студенти можуть також брати участь у кількох коротких можливостях навчання за кордоном. Наші варіанти часто змінюються, але останніми роками були включені Перу, Європа, Іспанія, Коста-Ріка, Індія, Таїланд і поїздки по всій Канаді! Деякі поїздки засновані виключно на досвіді навчання, в той час як інші дають вам можливість отримати кредит за курс у вашій програмі.

Ваша кар'єра

ВІДКРИЙТЕ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ
Ця програма надасть вам передові професійні знання про напої в поєднанні з необхідними діловими, управлінськими та комунікаційними навичками, що підготують вас до великої кількості захопливих можливостей у Торонто та по всьому світу.
Залежно від досвіду та сфер інтересів випускники можуть продовжити свою кар'єру у сфері гостинності:
  • Директори з напоїв
  • Торгові агенти
  • Територіальні менеджери
  • Консультанти з продукту
  • Посли бренду
  • Винні стюарди / майстри погреба
  • Винні країни гідів
  • Спеціалізовані роздрібні операції
  • Портфельні менеджери
  • Координатори мерчендайзингу / інвентаризації
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в George Brown College (UA)