George Brown College

Sport and Event Marketing Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Уже понад 25 років програма навчає студентів основним навичкам, що дають змогу досягти успіху в інтегрованій роботі в галузі спорту, мистецтва і розваг, а не для комерційних підприємств.
Ця 12-місячна програма, що реалізується з першого дня навчання, дає студентам основи споживчого маркетингу. Основна увага в ній приділяється вивченню і застосуванню найкращих практик, стратегій, тактик, інструментів і методів спортивного та подієвого маркетингу.
Студенти розвиваються і вчаться застосовувати творчі здібності та навички критичного мислення. У завданнях і проєктах можуть брати участь галузеві партнери, особливо в останньому семестрі, коли студенти планують і проводять благодійний захід.
Ключові дисципліни, що охоплюються, включають спорт, мистецтво та розважальний маркетинг, активізацію спонсорства, планування та управління заходами, інтегровані маркетингові комунікації (IMC), цифрові медіа, некомерційні засоби та маркетингові й фінансові показники.

Ваша кар'єра

Випускники отримують передані навички для початку кар'єри в зростаючій безлічі галузей, які охоплюють практику спортивного та подієвого маркетингу.
Сюди входять аматорський і професійний спорт, кіберспорт, мистецтво і розваги, споживчі товари, роздрібна торгівля, туризм, готельний бізнес, фінансові послуги, технології, спеціальні заходи, некомерційні, бізнес-консалтинг, реклама, спонсорство, цифровий і експериментальний маркетинг.
Можливі позиції можуть включати:
  • Менеджер по роботі з клієнтами / Керівник
  • Координатор заходу
  • Координатор ігрових операцій
  • Координатор із маркетингу
  • Координатор партнерства та спонсорства
  • Координатор із продажу квитків
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в George Brown College (UA)