George Brown College

Computer Systems Technology Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
Ця програма розроблена з великим внеском галузі та пропонує дві додаткові спеціалізації на третьому році навчання:
  • Спеціалізація "Мережі" фокусується на мережевій безпеці, передачі голосу через IP (VoIP) і бездротових локальних мережах.
  • Спеціалізація "Системи" зосереджена на адмініструванні поштових серверів, системах управління контентом (співпраця), адмініструванні баз даних і комп'ютерній безпеці.
Обидві спеціалізації включають базові курси з віртуалізації інфраструктури (через VMWare IT Academy) і хмарних обчислень, а також передовий досвід у сфері інформаційних технологій (ІТ).
Коледж продовжує інвестувати в сучасне мережеве, бездротове, радіочастотне, VoIP і лабораторне обладнання для забезпечення безпеки, тож усі студенти отримують практичний досвід установлення та налаштування обладнання, починаючи від невеликих офісів і закінчуючи підприємствами. Ці вкладення, поряд із практичним навчальним середовищем, були визнані Cisco, коли коледж було призначено центром регіональної підтримки та центром підготовки інструкторів і він став частиною обраної групи мережевих академій Cisco в Канаді.
На третьому році програми студенти братимуть участь на практиці в реальних проєктах або тематичних дослідженнях. Вони можуть бути виконані незалежно, спільно з галузевим партнером або відділом досліджень та інновацій Джорджа Брауна, і можуть включати розробку пропозицій і роботу в групах для планування, встановлення графіків і досягнення конкретних цілей у галузі інформаційних технологій.
У межах деяких із цих проєктів студенти Джорджа Брауна нещодавно допомогли розробити ІТ-рішення для лікарень, великих корпорацій і великих постачальників ІТ і телекомунікаційних послуг, включно з Bell Mobility, Rogers Communications, Cogeco Data Systems і багатьма іншими відомими компаніями в районі Великого Торонто.

Ваша кар'єра

Ця програма готує випускників до роботи на найрізноманітніших посадах, зокрема:
  • системні адміністратори, підключені до підтримки бездротової локальної мережі
  • постачальники послуг бездротового зв'язку
  • провайдери стільникового та широкосмугового зв'язку
Можливості також існують у компаніях, які надають послуги комп'ютерної підтримки іншим підприємствам, і в організаціях, що спеціалізуються на продажі та встановленні комп'ютерних систем і мереж.
Випускники також можуть знайти роботу, працюючи безпосередньо з бізнес-клієнтами, надаючи послуги навчання та постійну підтримку, щоб допомогти їм в ефективному використанні комп'ютерних додатків. Випускники будуть готові до складання кількох іспитів, що ведуть до галузевої сертифікації в галузі мережевого адміністрування та підтримки.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в George Brown College (UA)