George Brown College

Theatre Arts – Performance Diploma (2 years)

Початок навчання – вересень
Программа предлагает вам сконцентрированное, ориентированное на карьеру обучение основным навыкам, практикам, традициям и профессионализму, необходимым для работы в качестве профессионального актера в театре, телевидении и кино.
Консерваторія, практичне навчання – це інтегрована програма, у якій майже всі предмети мають прямий стосунок до акторської професії. П'ять курсів навичок становлять основу нашого класичного підходу до навчання актора: голос, мова, рухи, музика та танець.
Навчальна програма акторської майстерності включає контактну імпровізацію, розповідь історій, поезію, аналіз тексту, сучасні та класичні дослідження сцени, нейтральну маску, маску персонажа, клоунаду, комедію дель арте, телебачення та кіно, а також підготовку до прослуховування.
Подальші заняття включають: сценічний бій, діалектологію, історію театру, акторську справу.
Крім тісних партнерських відносин із Soulpepper Theater Company, Tarragon Theater та Theater by the Bay, Джордж Браун протягом кількох років успішно керує програмою наставництва. На останньому курсі студенти працюватимуть у парі із успішним театральним діячем. Це партнерство починається в останньому семестрі студентів і продовжується приблизно протягом року. Наставники зустрінуться зі студентом як мінімум три рази, коли студент закінчить навчання та розпочне свою роботу.
Ця програма виявилася успішною не лише для студентів, а й наставники висловили вдячність за набутий досвід і як приємно бути там для студентів.

Ваша кар'єра

Місцева театральна сцена, що постійно розширюється, створює постійний попит на свіжі обличчя і нові таланти в цілій низці освітніх, розважальних і комерційних заходів. Однак студенти повинні знати, що ця галузь є надзвичайно конкурентоспроможною.
Ефективна допомога з надходженням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в George Brown College (UA)