George Brown College

Computer Systems Technician Diploma (2 years)

Початок навчання - вересень, січень
Оскільки сектор інформаційних технологій (ІТ) у Торонто продовжує зростати, а наші галузеві партнери повідомляють про брак навичок, коледж Джорджа Брауна допомагає задовольнити попит роботодавців, навчаючи ІТ-фахівців, які знаються на всіх аспектах комп'ютерних систем.
Наша дворічна програма для технічних фахівців з комп'ютерних систем надає студентам широку та поглиблену технічну базу за допомогою курсів із затребуваних сфер підтримки систем, мережевого адміністрування та веб-технологій. Навчальна програма готує випускників до сильних навичок адміністрування, усунення несправностей і проєктування, які їм необхідні для кар'єри в ІТ.
Джордж Браун продовжує інвестувати в сучасне мережеве, бездротове та лабораторне обладнання для забезпечення безпеки, щоб допомогти студентам розвинути практичні навички встановлення, налаштування та усунення неполадок.
Студенти використовують платформу NetLab, яка дає їм можливість цілодобового віддаленого доступу до фізичного обладнання Cisco Systems. Ці вкладення, поряд з нашим практичним навчальним середовищем, були визнані Cisco, коли коледж було призначено центром регіональної підтримки та центром підготовки інструкторів.
Випускники програми Computer Systems Technician готові до складання кількох галузевих сертифікаційних іспитів, які затребувані роботодавцями.

Ваша кар'єра

Випускники можуть забезпечити технічну підтримку по мережі в найрізноманітніших галузях. Можливості існують у компаніях, які надають послуги комп'ютерної підтримки іншим підприємствам, і в організаціях, що спеціалізуються на продажі та встановленні комп'ютерних систем і мереж.
Випускники також можуть знайти роботу, працюючи безпосередньо з бізнес-клієнтами, надаючи послуги навчання та постійну підтримку, щоб допомогти їм в ефективному використанні комп'ютерних додатків.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в George Brown College (UA)