George Brown College

International Fashion Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Програма призначена для студентів або професіоналів галузі, які серйозно цікавляться міжнародним бізнесом у сфері одягу.
Програма надасть вам навички, необхідні для успіху на світовому ринку одягу. У міру того як нові комунікаційні технології роблять світ меншим, з'являється більше можливостей для індустрії моди в міжнародному масштабі, а також безліч пов'язаних із цим кар'єрних можливостей.
Ви знайомитеся зі світовою торгівлею завдяки вивченню економічних, правових і культурних чинників, що впливають на політику міжнародної торгівлі. Зокрема, в центрі уваги дослідження перебуває розуміння ділової практики, глобального маркетингу, логістики та управління ланцюжками поставок у тому, що стосується світової індустрії моди.
Зміст програми поєднує в собі аналітичні та управлінські навички, а також знання світової культури і розуміння глобальної економіки, щоб домогтися успіху в міжнародній індустрії одягу.
Ця програма є частиною нашої Школи моди та ювелірного мистецтва.

Ваша кар'єра

Залежно від попередньої освіти та досвіду роботи в поєднанні із завершенням програми International Fashion Management випускники можуть знайти кар'єру в різних галузях індустрії моди, як-от постачальники одягу, оптові дистриб'юторські компанії, великі та незалежні роздрібні торговці.
Випускники працевлаштовуються на посади, що ведуть до кар'єри:
  • Бізнес-аналіз
  • Логістика
  • Планування та розміщення
  • Імпорт та експорт
  • Управління товарним брендом
  • Оптовий продаж
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в George Brown College (UA)