Georgian College

Computer Programming and Analysys Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень, травень
У цій програмі студенти фокусуються на комп'ютерному програмуванні, веб-розробці та використанні даних, щоб допомогти організаціям приймати значущі бізнес-рішення.
У рамках програми студенти вчаться писати код, використовуючи різні мови, такі як Arduino, ASP.NET, C #, C ++, Java, JavaScript, PHP, SQL і Swift.
Студенти отримують досвід розробки програмного забезпечення для різних платформ, включно з вбудованими системами, настільними, мобільними та мейнфрейм-системами.
Крім того, учні знайомляться з передовими концепціями, включно з системним аналізом, бізнес-аналітикою (BI), безпекою застосунків, структурами даних, а також програмуванням ігор і симуляцій.
З особливим акцентом на ділові та підприємницькі цінності, студенти набувають досвіду у розв'язанні проблем, усуненні неполадок і побудові систем за допомогою низки прикладних завдань, проєктів і умов спільної роботи.

Ваша кар'єра:

Випускники добре підходять для виконання широкого кола ролей початкового та середнього рівня, пов'язаних із розробкою програмного забезпечення.
Вони можуть працювати незалежно або в складі команди для аналізу, проектування, поліпшення та обслуговування програмних додатків на таких платформах, як настільні, мобільні, веб-системи та системи мейнфреймів.
Випускники також зможуть брати участь в управлінні діяльністю, пов'язаною з проєктом розроблення програмного забезпечення, і можуть бути задіяні в суміжних галузях, включно із системним аналізом, бізнес-аналізом, проєктуванням та управлінням базами даних, веб-розробленням і розробленням мобільних застосунків.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Georgian College (UA)