Georgian College

Human Resources Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Сьогоднішні фахівці з кадрів є лідерами та менеджерами змін. Вони відповідають на виклики, спричинені новими тенденціями в технології, зростаючою участю держави у відносинах роботодавця і працівника, різноманітністю робочих місць і глобалізацією.
Майбутнє належить організаціям, що володіють досвідом роботи з персоналом, який може знизити витрати на робочу силу, підвищити продуктивність, підвищити оперативність реагування на потреби клієнтів і підвищити прихильність співробітників.
Випускники програми будуть готові виконувати всі функції управління персоналом у бізнес-середовищі. Демонструючи навички та вміння, як-от здатність ефективно спілкуватися, співпрацювати з іншими та проявляти ініціативу й наполегливість, випускники володітимуть необхідними знаннями, навичками та здібностями, щоб бути ключовою людиною в організації.

Ваша кар'єра:

Можливості кар'єрного зростання є в усіх секторах економіки, тому що кожна організація, чи то приватна, чи то некомерційна, виконує функцію людських ресурсів.
Випускники цієї програми оснащені для управління людськими ресурсами в різних канадських і міжнародних ділових і громадських секторах.
Випускники будуть готові працювати у виробничих, роздрібних, банківських та інших фінансових установах, медичних установах, державних установах, консультаційних фірмах з кадрів, освіті та малому бізнесу.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Georgian College (UA)