Georgian College

Event Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Заходи можуть бути використані для стимулювання економіки, підвищення обізнаності спільноти, підвищення залученості громадськості, поліпшення якості життя, збору коштів і збуту продукції.
Управління успішним заходом будь-якого розміру вимагає великих знань і планування. У програмі Event Management студенти набувають навичок і досвіду, щоб підготувати їх до захоплюючої кар'єри в галузі, що швидко розвивається та спирається на задоволеність клієнтів.
Навчальний план, розроблений професіоналами галузі, дає змогу студентам вивчати сучасні тенденції та технології, які рухають галуззю.
Студенти мають можливість отримати практичний досвід планування, маркетингу, проведення та оцінки заходів. До кінця програми вони отримують знання, навички та практичний досвід, щоб знайти роботу в індустрії подій.

Ваша кар'єра:

Особливі події відбуваються практично в усіх галузях промисловості, географічних районах і кліматичних умовах. Спільноти проводять фестивалі та публічні заходи, конференції та живі заходи.
Існує також попит на кваліфікованих професійних планувальників у плануванні заходів у некомерційному секторі.
Випускники можуть знайти роботу в благодійних організаціях / некомерційних організаціях, громадських і спортивних асоціаціях, організаціях конференцій і конференцій, готелях і курортах, конференц-центрах, організаціях з управління та маркетингу і PR.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Georgian College (UA)