Georgian College

Global Business Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Ця програма призначена для підготовки випускників університетів і коледжів із широким спектром освіти та культури до роботи в якості менеджерів у міжнародних і вітчизняних компаніях різного масштабу.
Студенти розвивають знання, навички та відносини, необхідні для управління людськими, фізичними та фінансовими ресурсами, пов'язаними з міжнародною торгівлею.
Перший рік охоплює фундаментальні знання та навички бізнесу, в той час як більш складні міжнародні ситуації та стратегічні області знаходяться в центрі уваги другого року.
Курс навчання сприяє розвитку командної роботи та лідерських навичок, а також підвищує здатність студентів ефективно працювати в міжкультурному середовищі.

Ваша кар'єра:

Випускники цієї програми підготовлені до керівних посад початкового рівня в галузі досліджень, маркетингу, продажів, управління проєктами, управління інформацією, ланцюжка поставок і фінансів.
Випускники можуть працювати в найрізноманітніших умовах зайнятості в усіх секторах бізнесу та промисловості, як у країні, так і за кордоном.
Випускники можуть також використовувати свої підприємницькі навички, щоб відкрити власний бізнес або виступати в якості консультантів.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Georgian College (UA)