Georgian College

Bachelor of Business (Automotive Management) (Co-op)

Початок навчання - вересень
Ця програма надає студентам вищу освіту в галузі управління бізнесом з прикладною спрямованістю для автомобільної промисловості. Студенти вивчають поточні проблеми, тенденції та технології, які готують їх до прийняття проактивних підходів у виявленні та реагуванні на зміни в автомобільній промисловості.
Навчання, лекція та обговорення сприяють розвитку навичок критичного мислення та розв'язання проблем, а заняття часто включають у себе низку запрошених доповідачів за участю представників галузі.
Лабораторії є важливою частиною програми, і Auto Show - найбільша лабораторія такого роду в Канаді. Стратегічно послідовна структура кооперативу слугує для максимізації зв'язку між теорією та практикою.
Школа автомобільного бізнесу Канади - побудована і активно підтримується автомобільною промисловістю для автомобільної промисловості.
Отримайте досвід автомобільної промисловості та побудуйте свою мережу. З нашим рівнем працевлаштування випускників понад 90 відсотків, ваш драйв може доставити вас куди завгодно!

Ваша кар'єра:

Автомобільний сектор є однією з найбільших галузей економіки Канади і зазвичай згадується як "один із головних економічних двигунів провінції".
Можливості працевлаштування, що випливають із диплома бакалавра ділового адміністрування (автомобільного менеджменту), - це посади, які вимагають високого рівня критичного мислення, розв'язання проблем, професіоналізму та навичок обслуговування клієнтів.
Можливості працевлаштування включають позиції на корпоративному рівні в галузі фінансів, маркетингу та обслуговування клієнтів, а також керівні посади в дилерських центрах і на вторинному ринку в галузі.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Georgian College (UA)