Georgian College

Architectural Technology Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
Учні цієї програми готуються до роботи з архітекторами, інженерами, дизайнерами та менеджерами проєктів як невід'ємна частина команди, що розробляє, представляє та виконує проєкти будівель.
Програма дає студенту всебічне розуміння поточного конкурентного архітектурно-будівельного середовища, що кидає виклик професіоналам у цій галузі, включно з традиційними та новітніми будівельними технологіями й матеріалами, чинними нормами та стандартами, а також важливими стратегіями бізнесу та підприємництва.
Різні аспекти архітектурного проектування присутні в безперервному процесі за всією навчальною програмою, починаючи з основ проектування і закінчуючи на третьому році великим дворічним архітектурним проектом.
Ці проєкти підтримуються курсами, присвяченими стандартним комп'ютерним додаткам, таким як Autodesk® AutoCAD® і Revit®, а також передовим технологіям, пов'язаним з інформаційним моделюванням будівель, таким як віртуальна реальність і сканування будівель.

Ваша кар'єра:

Випускники можуть знайти роботу в приватному секторі як помічники в архітектурно-конструкторських бюро, будівельних інженерних бюро або офісах будівельного майданчика.
Вони також можуть знайти роботу оцінювачів, покупців, геодезистів або архітекторів/конструкторів, проєктувальників або спеціалістів, які використовують новітні технології САПР.
У державному секторі вони можуть знайти роботу в багатьох державних установах, таких як інспектори з будівництва, інспектори з планування, головні посадові особи з будівництва, експерти із зонування та консультанти з будівельних норм і правил.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Georgian College (UA)