Humber College

Sport Business Management Graduate Certificate

Початок навчання – вересень
Програма підготує вас до роботи в ширших галузях спорту з особливим акцентом на управління у цій сфері. Ви будете розвивати знання та навички в таких областях, як структура та функціональність канадської спортивної індустрії, спортивний маркетинг, продажі, спонсорство, комунікації, спортивне господарювання, планування та управління заходами. Ви також вивчите практичний бізнес, кадрові ресурси та адміністративні навички для подальшого кар'єрного росту в цій галузі.

Ваша Кар'єра

Після закінчення навчання ви будете готові розпочати роботу в професійному спорті, любительському спорті, спортивних товарах, спортивних спорудах, спорті в коледжах та університетах, спортивних комунікаціях, організації подій та спортивному маркетингу.
Наші випускники знаходять роботу в таких посадах, як координатор спортивних заходів та маркетингу, менеджер з обслуговування клієнтів, менеджер зі спонсорства, виконавчий директор чи менеджер програми, керівник з продажу квитків, координатор розвитку тренерства, університетський менеджер чи координатор відпочинку на кампусі та директор з комунікацій.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)