Humber College

Event Management Graduate Certificate

Початок навчання – вересень
Програма з управління заходами є однією з найбільш повних доступних програм управління заходами. Ми надаємо вам необхідні навички, такі як вибір місця проведення, терміни, узгодження, професійний етикет, виставка, вибір їжі та напоїв, складання бюджету, добір персоналу та оцінка.
Ви навчитесь проектувати, розробляти, координувати та керувати широким спектром заходів, таких як планування корпоративних зустрічей; кіно-, документальні та музичні фестивалі; некомерційні експериментальні заходи та гала-концерти; брендовий досвід; споживчі заходи; і торгові виставки.
Крім того, ви отримаєте передавані практичні знання та навички в таких практиках управління, як планування, проектування, маркетинг, управління персоналом і волонтерами, спонсорство, управління харчуванням, складання бюджету, управління ризиками та оцінка подій. Викладачі обрані за їхнім досвідом і знаннями в галузі управління заходами, і багато хто продовжує працювати в галузі.

Ваша Кар'єра

Індустрія подій - це швидкозростаючий сегмент практично кожного сектора суспільства. Події є частиною громадського, некомерційного, благодійного, приватного та корпоративного секторів. Ця індустрія використовується для стимулювання економіки, підвищення туризму, розвитку обізнаності громадськості, підвищення залучення громадськості, підвищення рівня освіти, поліпшення якості життя, отримання доходів і ринкових продуктів.
Професійні менеджери подій, які працюють зі зацікавленими сторонами, повинні планувати, організовувати, комплектувати персонал, керувати, координувати та оцінювати події, що відповідають потребам клієнтів.
Потенційні області зайнятості, доступні для випускників, включають туризм і економічний розвиток; мистецтво і культуру; планування весіль; спорт і відпочинок; планування зустрічей і конференцій; бізнес-асоціації; розважальні програми; місцеві, обласні та федеральні уряди; некомерційні та благодійні організації; торгові виставки і експозиції; гостинність і подорожі; громадські організації; та конференц-центри.
Посади початкового рівня включають координатора подій, асистента з маркетингу, організатора спеціальних подій, координатора просування, представника з роботи з клієнтами, організатора виставок, координатора конференцій та організатора корпоративних зустрічей.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)