Humber College

Advertising - Media Management Graduate Certificate

Початок навчання – вересень
Програма надає вам знання і навички для ефективного вивчення та аналізу як ринку, так і цільової аудиторії, а потім розробляє найкращі та найбільш креативні медіа-рішення, які відповідають вимогам клієнта або рекламним цілям компанії.
Протягом усієї програми ви дізнаєтеся, як перетворювати маркетингові цілі в цільові медіа-кампанії, оцінювати сильні та слабкі сторони різних типів медіа, аналізувати медіа-дані та визначати, як найкраще продавати рекламний час/простір як для традиційних (телебачення, радіо, зовнішня реклама, друк) та новітніх (все цифрове) платформ.
Після завершення навчання ви дізнаєтеся, як грамотно та переконливо спілкуватися в медіа-середовищі та як вести переговори як покупець та продавець медіа-часу та простору.
Вдосконалюючи свої навички взаємодії з клієнтами, ви матимете можливість сфокусуватися на потребах організації, будувати довгострокові відносини в галузі та додавати велику цінність компаніям, з якими ви працюєте. У кінці-кінців, ви будете розвивати свій технологічний набір навичок, використовуючи індустріальні бази даних досліджень та програмне забезпечення протягом всього навчання.
З цим всебічним розумінням як традиційних, так і цифрових медіа-ландшафтів, ви розпочнете свою кар'єру в своїй новій сфері діяльності в рекламному агентстві або у будь-якій кількості невеликих і великих компаній у сфері медіаменеджменту.

Ваша кар'єра

Наші випускники знаходять роботу як на стороні клієнта, так і на роботі в агентстві, в місцевих, національних та міжнародних рекламних агентствах; медіа-компаніях; агентствах маркетингової стратегії; та провідних бізнес та споживчих брендах.
Типові ролі включають в себе:
  • координатор рахунку/менеджер
  • бренд-менеджер
  • медіа-купець/планувальник
  • цифровий стратег
  • медіа-дослідник
  • медіа-торговий представник
  • координатор програмної кампанії
  • менеджер соціальних медіа
  • цифровий медіа-планувальник/координатор
Завдяки глибокому розумінню як традиційних, так і цифрових медіа-ландшафтів, отриманих завдяки роботі в аудиторії, практичним заняттям та працевлаштуванню, ви розпочнете свою нову кар'єру в управлінні рекламними медіа.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)