Humber College

Bachelor of Industrial Design

Початок навчання - вересень
Промислові дизайнери є дизайнерами продукції. Вони створюють широкий спектр товарів для споживачів, таких як спортивне взуття, навушники, шкарпетки та автомобілі.
Наші випускники користуються великим попитом у всіх галузях завдяки практичним навичкам, отриманим в реальному навчальному середовищі програми. Ці навички включають в себе ескізи, цифрову графіку, моделювання та автоматизований дизайн (САПР).
Багато з ваших дизайнерських проектів будуть включати співпрацю з промисловістю для забезпечення актуальності, підтриманої робочим місцем.
Програма базується на проекті. Розвиток навичок підкреслюється протягом перших 2 років навчання і включає в себе візуальне представлення (ручні та цифрові методи), створення моделей та автоматизований дизайн (САПР).
На 3-4 році навчання студенти спеціалізуються або на дизайні автомобілів, або на дизайні продукції. Дипломний проект (4-й рік) є кутовим каменем програми. Студенти пропонують ряд власних тем, з яких вибирається їх кінцевий проект. Студенти проводять дослідження, щоб обґрунтувати свій дизайн, а потім розробляють концепцію дизайну. Потім створюються ергономічні моделі, детальні моделі САПР та детальна "жорстка" модель. Весь процес і обґрунтування, використані для проектних рішень, задокументовані в їх дипломному звіті.

Ваша Кар'єра

Наша програма надасть вам конкурентну перевагу при пошуку роботи. Випускники Humber користуються попитом у роботодавців не лише за своє дизайнерське мислення, але й за такі навички, як:
  • черчення
  • цифрова графіка
  • моделювання
  • системи автоматизованого проектування
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)