Humber College

Journalism Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень
Програма з журналістики призначена для підготовки динамічних розповідачів, які готові працювати на різних медіа-платформах у якості репортерів, ведучих, редакторів, продюсерів та менеджерів цифрового контенту. Наша програма також ідеально підходить для тих, хто хоче займатися комунікаціями або зв'язками з громадськістю.
Будучи студентом факультету журналістики, ви отримаєте навчання практичним навичкам, які лежать в основі того, що відбувається сьогодні в галузі, включаючи звіт про новини, створення сюжетів, написання тематичних статей, отримання високоякісних зображень та створення переконливих цифрових презентацій. Ви будете працювати як індивідуум і в групах на заняттях і на місцях, і ви вивчатимете від провідних експертів та представників ЗМІ. Крім того, ви отримаєте міцний фундамент у сфері права та етики в галузі ЗМІ.
Ми постійно оновлюємо нашу освітню програму, щоб відобразити нову реальність журналістики у цифрову епоху.
У нашій програмі є:
  • курси з акцентом на цифрові медіа, онлайн-публікації та розробку веб-контенту, включаючи соціальні мережі;
  • практична технічна та виробнича підготовка, включаючи вещательне обладнання, цифрову підготовку до друку, виробництво телепрограм та управління мультимедіа;
  • поради щодо розвитку підприємницьких навичок для сучасного конкурентного ринку медіакомунікацій;
  • реальний досвід роботи на нашому новинному сайті humbernews.ca, новинах кампусу Humber Et Cetera в Інтернеті, Radio Humber 96.9 FM, Humber TV та журнальній продукції;
  • цінна індустрійна інформація та контакти через стажування, які допоможуть вам побудувати свою мережу та збагатити резюме;
  • досвідчені викладачі, які працюють в галузі, забезпечуючи обширні та ексклюзивні зв'язки зі ЗМІ.

Ваша Кар'єра

Куди б ви не подивилися, люди пишуть в Твіттері, публікують, діляться, пишуть, знімають відео, створюють аудіопроекти та багато іншого. Але як визначити, що правильно, що заслуговує на увагу, а що важливо? Потреба в новинах та знаннях - відзначна риса журналістики Humber - як ніколи.
Хоча історично багато випускників знаходили роботу репортерами в газетах, радіо- або телестанціях або журналістами, що пишуть в журналах, сьогодні з такою ж ймовірністю ви можете побачити розвиток своєї кар'єри в галузі цифрових комунікацій, працюючи в компанії або розвиваючи власний незалежний підприємницький бренд.
З розвитком сучасних комунікативних навичок у людей з'являється більше можливостей розпочати свою кар'єру, оскільки медіа-організації змінюються, щоб відповідати потребам громадськості. Ці навички можуть бути застосовані в усіх галузях і секторах - скрізь, де існують організації, які хочуть донести своє повідомлення, створити свій бренд та розповісти свої історії.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання за наступними програмами та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Commerce Journalism (Humber College)
Consecutive Bachelor of Education (B.Ed.) - Technological Education (York University)
Ефективна допомога з подачею заявки та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)