Humber College

Sport Management Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень.
Програма з управління спортивним бізнесом підготує вас до управління спортивною індустрією.
Ви отримаєте глибокі знання щодо структури та функцій канадської спортивної індустрії, включаючи конкретні обов'язки та структуру управління організацій; правила та положення, що регулюють спорт; стандарти коучингу; проведення та планування турнірів; та розвиток спортивного спонсорства. Ви також вивчите практичні, організаційні, бізнес, людські ресурси та адміністративні навички, необхідні для подальшої кар'єри в галузі.
Дводенний лідерський табір в OELC (Освітній лідерський центр Онтаріо) допомагає розвивати комунікативні та лідерські навички, тоді як запрошені лектори, практичні заняття та виробничі поїздки надають додаткові переваги для підготовки вас до роботи.
Курси розроблені у співпраці з галуззю, що гарантує актуальність програми. Ви будете навчатися від штатних професорів, менеджерів та директорів спортивних організацій. Класи різноманітні і включають запрошених лекторів з таких організацій, як Maple Leafs Sports & Entertainment, Tennis Canada, Ontario Basketball та різні комітети з організації ігор. До програми також входять екскурсії та практичні заняття.

Ваша Кар'єра

Наші випускники можуть отримати посади в різних спортивних установах, таких як любительські або професійні спортивні команди та організації, громадські спортивні та рекреаційні агентства, спортивні керівні органи, організації з управління спортивними заходами, міжвузівська легка атлетика, приватні установи та в індустрії спортивних товарів.
Можливі робочі місця включають:
  • координатора спортивних заходів та маркетингу;
  • координатора спонсорства;
  • менеджера / координатора програм;
  • координатора розвитку коучингу;
  • супервайзера з продажу квитків;
  • менеджера з паперової роботи;
  • координатора вражень вболівальників;
  • менеджера об'єкта, бази відпочинку або університету.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Science - Business Administration, Sport Management (Centenary University)
Ефективна допомога з подачею заявки та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)