Humber College

Bachelor of Commerce - Healthcare Management

Початок навчання - вересень, січень
Програма з управління охороною здоров'я надасть вам оптимальне поєднання основних бізнес-та специфічних навичок у галузі охорони здоров'я для початку кар'єри в одному з найцікавіших та швидкозростаючих секторів Канади.
У нашій програмі ви розпочнете з отримання базових бізнес-навичок у сфері бухгалтерського обліку та фінансового управління, економіки, права, управління операціями, організаційної поведінки, статистики та кількісних методів. Потім ви зосереджетеся на розвитку специфічних для охорони здоров'я навичок, які високо цінуються та вимагаються роботодавцями.
Наші спеціалізовані курси в галузі охорони здоров'я включають інформатику в охороні здоров'я, дані та аналіз стану здоров'я, організацію та управління службами охорони здоров'я, управління фінансами охорони здоров'я, здоров'я населення, а також політику та оцінку.
Наша програма була розроблена за консультацією з практикуючими лідерами галузі, щоб ви навчилися та вдосконалили навички, необхідні для досягнення успіху в сучасних складних умовах медицини.
Під час участі в програмі ви також отримаєте цінний досвід роботи над проектами, який безпосередньо пов'язаний із галуззю, професійним досвідом роботи та навчальною програмою, орієнтованою на реальний світ та сучасні проблеми управління охороною здоров'я.
Після закінчення програми ви будете добре підготовлені та кваліфіковані для початкових посад в галузі управління охороною здоров'я в різних секторах, включаючи уряд, лікарні, агентства, постачальників з приватного сектору та консалтинг.

Ваша Кар'єра

Випускники нашої програми можуть розраховувати на можливості працевлаштування в різних умовах. Можливості можна знайти в лікарнях, медичних установах, громадських організаціях охорони здоров'я, фірмах здоров'я, консалтингових фірмах здоров'я, фірмах професійних послуг, професійних асоціаціях, аналітичних центрах та уряді.
Випускники програми матимуть хороші можливості для задоволення потреб сектора з сильними академічними та практичними знаннями в галузі принципів бізнесу та їх застосування до унікальних проблем та вимог сектора охорони здоров'я. Хоча більшість робочих місць знаходяться в сфері виробництва, випускники також будуть готові працювати на аналітичних посадах в галузі консалтингу та політики охорони здоров'я, а також у розвитку бізнесу та адвокатурі.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)