Humber College

Bachelor of Behavioural Science

Початок навчання – вересень
Програма надасть вам знання, навички та вміння, необхідні для глибокої роботи в галузі поведінкової науки з людьми на протязі всього життя. Програма міцно ґрунтується на теорії, принципах та практиці поведінкової науки (застосований аналіз поведінки та когнітивні підходи) та психології.
Застосований аналіз поведінки використовує правила поведінки в повсякденних ситуаціях, щоб допомогти людям змінити свою поведінку для поліпшення якості життя. Програма акцентує на даних, отриманих в результаті спостережень, оскільки вона досліджує поведінку, когнітивні події та вплив факторів навколишнього середовища на поведінку.
Курси протягом перших двох років програми забезпечують міцний фундамент в галузі поведінкових аналітичних підходів, психології, досліджень та етики, виокремлюючи при цьому особливі групи населення. Після цього слідують останні два роки з подальшим поглибленим вивченням етики та професіоналізму, індивідуальним та груповим консультуванням, проблемами поведінкової психології, іншими спеціальними групами населення та двома курсами дипломної роботи.
У цілому програма наголошує на критичному мисленні, аналітичних навичках, міжпрофесійній практиці та лідерстві.

Ваша Кар'єра

Випускники цієї програми матимуть знання та навички для подальшого навчання в аспірантурі в галузі поведінкових наук або суміжних галузях.
Також існують хороші можливості працевлаштування, зазвичай знаходяться в організаціях охорони здоров'я, неприбуткових організаціях, уряді та секторі освіти.
Випускники можуть бути:
  • помічниками з корекції поведінки,
  • помічниками з навчання,
  • інструкторами з аутизму терапевтами.
Також вони можуть використовувати свої навички як працівники в різних умовах соціального обслуговування з різними групами населення, такими як психічне здоров'я, порушення розвитку, аутизм, залежності, літні люди, молодь, травми головного мозку та корекція. З додатковою освітою і досвідом випускники можуть розглядатися як консультанти та терапевти, поведінкові аналітики, геронтологи чи координатори програм в сфері соціальних послуг.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)