Humber College

Bachelor of Creative Advertising

Початок навчання - вересень
Ви розумні. Це чудовий початок. Також весело і креативно. Вас назвали "талановитим". Ви робите такі речі, як писати, малювати, фарбувати, створювати плакати, танцювати, грати музику, робити класні фотографії, знімати власні відео, створювати анімовані GIF-зображення. Вам подобається робити. Ви той, хто організовує знімальну групу та Talent Night. Можливо, ви вже провели яке-небудь інше дослідження - антропологія, англійська мова, історія, психологія, графічний дизайн, фотографія. І ви ставите собі питання: "Чи можу я зробити кар'єру з усього цього?"
Ми однозначно так вважаємо. Як на рахунок: арт-директора, копірайтера, стратега або бухгалтера у світі реклами - мабуть, найдивовижніший бізнес, яким ви можете займатися, в той час як вас насправді платять (достойно) за креативність.
У програмі "Бакалавр креативної реклами" університету Хамбер ви будете працювати наполегливо. Ви отримаєте багато глибини і теорії, але ви зробите ще більше практичної роботи, яка використовує цю теорію в реальних умовах. Ви здобудете навички, про які ніколи не знали. Вам буде весело. Ви зустрінете старих друзів і творчих партнерів, які стануть ядром вашої майбутньої професійної мережі. Ви будете спілкуватися і працювати з професіоналами галузі, створювати чудовий портфель і почати свою кар'єру з 14-ти тижневого стажування - можливо, в одному з кращих агентств у країні.
Програма є унікальною в Канаді і забезпечує глибоке 360-градусне навчання по ключових аспектах сучасної реклами: мистецтво керівництва, копірайтинг, управління рахунками та креативна стратегія. За чотири роки навчання ви зможете розкрити свої власні творчі здібності та визначити свій ідеальний кар'єрний шлях, працюючи в стандартних командах та вивчаючи розробку потужних і ефективних рекламних кампаній.

Ваша Кар'єра

Наша програма дозволяє вам розвивати та вдосконалювати свої сильні творчі навички, надаючи вам інструменти для роботи в широкому спектрі агентств та корпоративних середовищ у рекламній індустрії. Початково працюючи арт-директором, копірайтером чи координатором з роботи з клієнтами, ви можете розраховувати на кар'єру в якості креативного директора чи керівника з роботи з клієнтами, або ж продовжити навчання в аспірантурі.
Після завершення ви виділятиметеся з толпи з фоном, що включає в себе:
  • навички створення концепцій, копіювання та дизайну для всіх видів реклами: друкованої, радіо, телебачення, цифрової та нових медіа;
  • знання кращих практик агентування та корпоративної реклами, а також перспектив реклами для споживачів і для бізнесу;
  • вміння використання сучасного обладнання;
  • комплексний портфель, розроблений завдяки участі в студентських конкурсах дизайну досвід роботи в креативних командах, розробка реальних кампаній для клієнтів BuildingF, рекламного агентства Хамбер on-campus;
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)