Humber College

Bachelor of Commerce - Management Studies

Початок навчання - вересень
Програма готує вас до виконання різноманітних управлінських функцій у багатьох сферах бізнесу.
Вона базується на семи традиційних функціях управління (планування, організація, підбір персоналу, управління, координація, звітність і складання бюджету) і надає вам необхідні навички та знання для:
  • розробки бізнес-стратегії
  • аналізу проблеми з різних точок зору
  • застосування класної роботи до галузевих проектів
  • інтеграції передаваних навичок, таких як міжособистість, комунікація і організація, в усі класні та проектні роботи
Наша програма починається з вивчення бізнесу в таких областях, як організаційна поведінка, право, економіка, фінанси та облік, маркетинг і управління операціями. Курси спеціалізації охоплюють всі сім функцій управління, а також методи дослідження бізнесу і стратегічного управління.
Ви також отримаєте практичну підготовку, яка надасть як освіту, так і досвід, який шукають роботодавці після закінчення навчання. Вас буде навчати професори, які широко відомі своїми реальними зв'язками і досвідом. Наш проект, розроблений на основі проектів, дає вам можливість втілити ваші ідеї в життя від концепції до реалізації.
У останній рік ви завершите проект вищого рівня, який дозволить вам працювати в команді, вирішувати проблеми, оцінювати сильні та слабкі сторони, збирати і синтезувати дані та приймати відповідні рішення.

Ваша Кар'єра

У кожній галузі та секторі існує попит на кваліфікованих, ефективних менеджерів - і цей попит зростає. Будучи випускником нашої програми, ваші відмінні управлінські навички і глибоке розуміння внутрішнього бізнес-середовища зроблять вас висококваліфікованим співробітником.
Коли ви закінчите програму, у вас будуть знання, навички і практичний досвід, необхідні для того, щоб зайняти початкову позицію в багатьох сферах, включаючи фінанси, людські ресурси, маркетинг/продажі та операції/логістику.
Ваш ступінь допоможе прискорити ваш кар'єрний ріст. Якщо у вас є підприємницький дух, ви зможете розпочати свій власний бізнес. І якщо ви захочете продовжити навчання, ви зможете вступити в аспірантуру або отримати галузеву освіту.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Humber College (UA)