Humber College

Fashion Management Graduate Certificate

Початок навчання – вересень
Програма готує вас до роботи в динамічній індустрії моди та фокусується на управлінні, маркетингу та продажу модного одягу та аксесуарів. Курси охоплюють розробку та брендування нових продуктів, закупівлю та продаж модного одягу, багатоканальні продажі, міжнародний маркетинг та управління продуктами.
Навички візуального мерчендайзингу разом із знаннями теорії кольору та прогнозування тенденцій надають цій програмі динамічний практичний підхід до бізнес-аспекту моди.
Програма також охоплює стрімко розвиваючийся рекламний аспект моди, включаючи курси з інтегрованої маркетингової комунікації та управління брендами в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся, як використовувати та просувати бренд через соціальні мережі, особисті блоги, Instagram, Twitter, онлайн-продажі та розробку особистих веб-сайтів.

Ваша Кар'єра

За даними міста Торонто, у галузі моди працює близько 50 000 осіб. Протягом останніх п'яти років дизайн одягу, оптова торгівля та роздрібна торгівля значно зросли, і вони мають 10 000 робочих місць, пов'язаних з модою. У Торонто є 4600 модних роздрібних фірм, річний обсяг продажів яких становить 2,6 мільярда доларів. Продажі зросли на 6,4 відсотка минулого року. Зайнятість у оптовій та роздрібній торгівлі зросла на 34,5% або 13 000 робочих місць протягом останніх п'яти років.
Випускники можуть знайти роботу в компаніях, які розробляють, виробляють, продають, імпортують, реалізують оптом, поширюють модний одяг та аксесуари. Серед місць роботи є постачальники одягу, оптові дистриб'ютори, компанії роздрібної торгівлі модним одягом, імпортери та логістичні фірми, відділи маркетингу в рамках великих роздрібних операцій, а також нові та починаючі онлайн-компанії.
Програма надає можливість працевлаштування на таких посадах, як менеджер з розвитку продукту, менеджер з приватних марок/брендів, менеджер роздрібної торгівлі, менеджер заходів, роздрібний покупець, модний менеджер, пов'язаний з постачанням, координатор логістики, менеджер управління запасами, візуальний мерчендайзер, менеджер з просування або планувальник.
Онлайн роздрібна торгівля пропонує посади управління спільнотою, маркетингу в соціальних мережах та можливості управління запасами обслуговування клієнтів.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Humber College (UA)