Humber College

Game programming Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Ця програма ґрунтується на проектах і акцентується на програмуванні та розробці ігрових рушіїв для створення ігор - від інді до ААА. Ви будете працювати над командними проектами, використовуючи інструменти програмування для розробки, тестування та підтримки ігрових додатків на основі практичних теорій юзабільності, інформаційної архітектури, мережевої архітектури та галузевих стандартів практики. Теми, такі як кодування, дизайн ігрового рушію, виробництво ігор, штучний інтелект, віртуальна реальність (VR), доповнена реальність (AR) та програмування для конкретної платформи, охоплюються комплексним набором курсів.
Протягом всього навчання ви матимете доступ до суміжних програм, таких як Visual and Digital Arts та Animation - 3D, що дозволить вам брати участь у спільній роботі, а також можливість створювати високоякісні ресурси для використання в іграх, які ви розробляєте як студент-програміст.
Ви закінчите зі значущим проектом Capstone, щоб продемонструвати свої таланти в галузі кодування, а також універсальний набір навичок, який поєднує в собі високий рівень математики, фізики та візуалізації в галузі комп'ютерного програмування. Знаючи багато про роботу з ігровим рушієм, 3D-моделювання, написання сценаріїв та технічне керівництво, у вас будуть інструменти, необхідні для конкуренції та досягнення успіху в швидкозростаючій галузі розробки ігор.

Ваша Кар'єра

Розробка ігор - це зростаюча індустрія в Канаді на суму 3 мільярди доларів на рік, де в близько 472 активних студіях працює приблизно 21 000 осіб на повний робочий день. Працюйте в якості молодшого розробника ігор або тестувальника ігор для розробників ігор, постачальників інтернет-послуг та компаній, що розробляють ігри для портативних та мобільних пристроїв.
Кар'єра включає в себе гейм-маркетолога, розробника гейм-програмного забезпечення, інженера гейм-програмного забезпечення, менеджера проекту та керівника групи розробників гейм-програмного забезпечення.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Professional Masters in Game Development - Abertay University
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)