Humber College

Culinary Management Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Дипломна програма з управління кулінарією в Humber навчить вас навичкам, необхідним для того, щоб стати шеф-кухарем у галузі кулінарії. Працюйте в найкращих ресторанах світу та скористайтеся міжнародними можливостями навчання. Підніміть свою кар'єру на ще один рівень, беручи участь у кампусних, національних та міжнародних змаганнях майстерності.
Ця програма також готує вас до розробки, організації, впровадження, обслуговування та проведення власного обіднього заходу в межах курсу "Стіл шеф-кухаря". Використовуючи тематичне меню, пов'язане з ринком, приготування страв з меню, студенти продемонструють класичні та сучасні методи та навички.
У курсах Charcuterie та Advanced Garde Manger студенти використовують сучасну презентацію їжі, методи композиції та володіють різними процесами розфасовки м'ясного асортименту. Курс Emerging Trends є унікальним серед коледжів Онтаріо, надаючи студентам можливість працювати разом з місцевими шеф-кухарами.
У студентів також є можливість готувати їжу в ресторані Humber Room (наш ресторан вищої кухні з повним спектром послуг) та в ресторані Humber Food Truck, "класній кімнаті на колесах".
Крім того, студенти співпрацюють з великими кулінарними лідерами, проводять неперевершений час з кількома шеф-кухарами, які працюють в сучасній ресторанній і харчовій промисловості.

Ваша Кар'єра

Попит на захоплених, добре навчених кухарів по всьому світу постійний, і з понад 7 000 ресторанів, які відображають широкий спектр культур і кухонь, Торонто є ідеальним місцем для початку кулінарної кар'єри.
Творчі кулінарні та управлінські навички, які ви здобудете в Humber, зроблять вас востребованими в готелях, ресторанах, гольф-клубах, на курортах, в лікарнях, у корпоративних установах та багатьох інших місцях. Якщо у вас є підприємницький дух, ви будете надихатися потенціалом розпочати свій власний бізнес у майбутньому.
Громадське харчування - це постійно розвиваюча галузь, яка ніколи не була в центрі уваги, а кулінарний менеджмент в Humber - це ваші ворота
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Bachelor of Applied Management - University of New Brunswick
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)